Jax Pay obsługuje przelewy bankowe w FIAT, przelewy w kryptowalutach, przekazy pieniężne oraz sieci płatności gotówkowych. W ramach dedykowanych kanałów płatności, tworzymy dostosowane do potrzeb Klientów rozwiązania płatnicze. Oferujemy usługi związane z możliwością weryfikacji tożsamości płatników.

Współpracujemy z bankami i instytucjami płatniczymi wszystkich krajów EU oraz możemy zorganizować obsługę transakcji e-commerce w każdym kraju EU oraz Europy Wschodniej. Działamy także w krajach Azji Środkowej i na Bliskim Wschodzie.

Firma działa od 2012 roku. Posiada licencję Komisji Nadzoru Finansowego w Warszawie  i ma status Krajowej Instytucji Płatniczej zgodnej z prawem Unii Europejskiej. Jax Pay stosuje procedury zapobiegające praniu brudnych pieniędzy (AML) oraz procedury weryfikacji Klientów (KYC).

Kim jesteśmy?

Jax Pay zapewnia natychmiastowy przekaz pieniędzy. Dzięki Jax Pay możesz cieszyć się najwygodniejszą płatnością i błyskawiczną realizacją zamówienia

Dlaczego warto wybrać Jax Pay?

Szeroki wybór metod płatności. Jax Pay udostępnia szeroki wachlarz płatności, co daje gwarancję realizacji transakcji w trybie online w największym zakresie na rynku.

Jax Pay obsługuje najpopularniejsze kanały bankowości korporacyjnej, co może mieć duże znaczenie dla Państwa klientów, wśród których z pewnością znajdują się osoby prawne.

Opłaty i prowizje

Opłaty za świadczenie usługi dla klientów biznesowych są ustalane indywidualnie.

Dane rejestrowe

Jax Pay Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie, 02-796 Warszawa, przy ulicy Wąwozowej 11, wpisanej do rejestru przedsiębiorców pod numerem KRS 0000419059,
posiadająca numer NIP 894-303-90-43, numer REGON 021862171, Numer licencji KNF: IP 12/2013