Chcemy być nie tylko pośrednikiem w płatnościach, ale także partnerem biznesowym, wspierającym rozwój naszych Klientów.

Nieustannie poszerzamy ofertę, podnosimy jakość oferowanych usług oraz zabezpieczamy rozwój w najbardziej obiecujących obszarach e-Commerce i m-Commerce. Kładziemy duży nacisk na optymalizację ścieżki płatności, rozwój w obszarze międzynarodowych, a nawet idziemy o krok dalej, w kierunku omnichannel i multichannel.

Dzięki tak bogatej ofercie możemy zaproponować naszym Klientom katalog rozwiązań dedykowanych, w tym: najnowszych rozwiązań służących do rejestracji i rozliczania poszczególnych transakcji oraz płatności zakodowanych za pomocą algorytmów kryptograficznych. Ma to istotny wpływ na konwersję, gdyż większa ilość metod płatniczych umożliwia, praktycznie każdemu Użytkownikowi, realizację szybkiej i bezpiecznej płatności online.

Kilkanaście lat praktyki na bardzo wymagającym rynku, stabilna sytuacja finansowa, ogromne doświadczenie, stosowanie najnowocześniejszych rozwiązań technicznych i ścisłe przestrzeganie zasad bezpieczeństwa oraz szeroka gama oferowanych usług przekłada się współpracujących z nami firm, które wybrały właśnie Jax Pay, jako serwis obsługujący ich płatności.